Naša práca, naša záľuba

Závesy

Ako osviežiť interiér jedinou vecou?

Pritom spraviť tak markantné a do očí bijúce svieže zmeny? Jednoducho – doprajte vášmu domovu nové závesy.

Závesy sú pri pretváraní interiéru veľkou pomocou. Priestor podľa výberu otvoria či uzatvoria, a vhodne doplnia.

V My Home Decor ponúkame nielen záclony, ale aj ručne šité závesy do každého kúta vášho domova – do obývačky, kuchyne, spálne alebo do detskej izby.

Vďaka kvalitným materiálom závesy pôsobia majestátne a luxusne. Dokonca sa dajú bez problémov prať. V prípade vášho záujmu vám vieme pomôcť aj so starostlivosťou po kúpe a prípadným čistením.

Okrem toho že sú ideálnou zmenou pri pretváraní interiéru, majú aj svoju nemenej dôležitú funkciu. Hlavne v detskej izbe, spálni či obývačke oceníme polotieň, poprípade úplný tieň. Účinne obmedzujú prístup slnka a docielia komfort v miestnosti.

Lapoš Decor Sereď - závesy

Doplnok, ktorý zmení celý dojem

Majestátne a luxusné

Šitie na mieru

Závesy a záclony tvoria najväčšiu časť nášho portfólia a to práve kvôli tomu, že sú klenotom každého interiéru. Nemusí však ísť len o dominantu. Naopak, môžu takisto len jemne podčiarknuť celkový vzhľad. Štandardne prekrývajú buď celé okno, jeho polovicu, alebo len strany.

Jednou z našich hlavných činností v Lapoš Decor je šitie na mieru. Šijeme nielen klasické dekoračné či zatemňovacie závesy, ale aj jemné záclony. Pri šití na mieru pre vás si strážime samozrejme kvalitu materiálov, ale dbáme aj na prevedenie.

Zanechajte nám pár hlavných informácii o vašej predstave! My sa vám ozveme s doplnením podrobností a následne sa pustíme do práce na zmenení vášho bývania.

Lapoš decor Sereď interierový dizajn tapety závesy (26)

Naše závesy, ktoré sa vám budú páčiť

Lapoš decor Sereď - tapety závesy interierový dizajn
Lapoš decor Sereď - tapety závesy interierový dizajn
Lapoš decor Sereď interierový dizajn tapety závesy (26)
Lapoš decor Sereď interierový dizajn tapety závesy (26)

Máte nápad?
Neváhajte nás kontakovať a spoločne oblečieme váš domov do krásy.