Naša práca, naša záľuba

Realizácie

Ako to u nás prebieha

Pred samotnou realizáciou chodíme podľa požiadaviek zákazníkov priestory odmerať. Pre zákazníkov sme neustále k službám, čiže kedy nás potrebujete a máte čas, vtedy prídeme. So vzorkami vieme prísť podľa záujmu aj k vám domov.

Po odmeraní a výbere z našej širokej ponuky závesov a záclon, vám zašleme cenovú ponuku. Jej odsúhlasením začíname so šitím samotných závesov a vy ste tak už len krok od vašej dokonalo-útulnej domácnosti.

Po vyhotovení vášho nového moderného prvku do domu, bytu či kancelárie, zabezpečíme montáž závesného systému a následne samotné zavesenie vami vybraných závesov či záclon. Posledným krokom k dokonalosti je ich vyžehlenie a odovzdanie diela zákazníkovi.

Veľkou výhodou je jednoznačne náš prístup, orientovaný na požiadavky zákazníka. Všetku prácu môžete nechať na nás, vašou úlohou bude len si vybrať z našej bohatej ponuky. O ostatné sa postaráme do toho najmenšieho detailu.

V prípade záujmu ponúkame aj servis, a to „ošetrenie závesov po čase“. Ak potrebujete závesy či záclony oprať, vyžehliť a nanovo zavesiť, akúkoľvek následnú starostlivosť môžete nechať na nás.

Prídeme k vám domov

Všetku prácu môžete nechať na nás

Pomeriame a vytvoríme cenovú ponuku

Ponúkame aj "ošetrenie závesov po čase"

Zabezpečíme montáž závesného systému

Máte nápad?
Neváhajte nás kontakovať a spoločne oblečieme váš domov do krásy.